Під Бердичевом стався конфлікт між єгерями та браконьєрами, є постраждалі

Напередодні, під Хажином стався конфлікт міжєгерями та бракон’єрами. Подробиці інциденту розповів голова районного товариства мисливців і рибалок Віктор Анатолійович Рибак.

В суботу, близько пів одинадцятої вечора, до мене надійшла інформація від єгеря, що в полі за Хажином їздить якийсь автомобіль, і люди чули там звуки пострілів. Беру з собою ще одного єгеря і швидко їду туди. На місці побачив білий автомобіль Сitroen та п’ятеро мисливців біля нього. Разом з ними заблокували автомобілю шлях і почали розбиратись.
В авто виявились колишні мисливці, а саме власник авто Мороз Володимир Михайлович 1969 року народження та Новаков Олександр Георгійович 1988 р.н ,які вже з 2015року не сплачують внески, не оформляють відстрільних карток і фактично не є членами УТМР , тобто являються бракон’єрами. Одного вивели і поставили позаду автівки, але потім водій заблокував двері і вікна салону, в середині якого помітили тушу дикої кози та мисливську зброю.
Несподівано водій різко поїхав назад, травмуючи свого подільника, а потім, зачепив ще й єгеря, і втік з місця пригоди. Я викликав швидку допомогу та наряд поліції. Лікарі оглянули потерпілих та забрали їх до травмпункту. Як стало відомо згодом, псевдомисливець звідти втік, а єгерю надали допомогу, і він покинув лікарню лише в понеділок.
Поліція прибула через хвилин сорок після виклику, склали протокол про подію та пообіцяли з усім розібратись. Але Віктор Анатолійович досить скептично прокоментував цю обіцянку. Адже, було вже багато випадків, коли затримували браконьєрів, фіксували порушення, протоколювали їх, робили якісь слідчі дії, а в підсумку люди не несли ніякої відповідальності. Хто в цьому винуватий більше поліція, прокуратура чи суди – незрозуміло.